Ficove bozky, alebo aby horšie znovu nebolo

Autor: Štefan Vrátny | 29.8.2013 o 6:25 | Karma článku: 8,91 | Prečítané:  1294x

Od našich investigatívnych žurnalistov sme sa dozvedeli, že sa náš premiér údajne bozkával, a kto vie čo ešte, so svojou sekretárkou. Nech si užije, však je mladý chlap. Sú oblasti, kde by investigatívnosť bola viac na mieste.

Sme práve v období, ktoré sa v slovenskej historickej pamäti bude udržiavať asi veľmi dlho. Invázia Sovietskeho zväzu so spolčenými gangstrami vtedajšieho Varšavského paktu z augusta 1968 a potom Breznev.Husak.jpgvýročie vypuknutia Slovenského národného povstania, tiež z augusta hoci 1944, obe udalosti na opačných koncoch môjho hodnotiaceho rebríčka.

Pritom nie je to tak dávno, čo obidve udalosti boli oslavované a sprevádzané výmenami návštev medzi našimi vedúcimi osobnosťami vtedy ešte Československej socialistickej republiky a z nanútenia spriatelenými štátnikmi. A hoci som sa dištancoval od mocného cmúľania našich vedúcich politických činiteľov so svojimi často už senilnými politickými partnermi zo zahraničia, všetko zásadne chlapmi, pocit ani neviem či hanby alebo znechutenia cítim do dnešných dní.

Nemám za zlé, ak si mladí chlapi vlády (žiadni svätci, ktorých som, ale nie preto, nevolil), užijú pri bozkoch a neviem, pri čom ešte s peknými ženami, pokiaľ to robia trochu diskrétnejšie, než sa to podarilo premiérovi. Dôležité je, aby sa nezvrhli, a pri bežných i mimoriadnych obchodných či politických stretnutiach s našimi partnermi na východ od našich hraníc dodržiavali diplomatické dekórum. Lebo keby som sa dozvedel, že si náš Fico nedajbože dáva jazýčkovú s Putinom, tak to by ma prisámvačku šľak trafil.

http://www.youtube.com/watch?v=I9EZPPdM0XM

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Štátne mapy za milióny Únia nežiadala, vymyslelo si ich Slovensko

Projekt systému dopravných informácií bol schválený na Slovensku skôr, ako o ňom hovorila Únia.

KOMENTÁRE

Ako sa môže Andrej Danko stať premiérom

Danko je ako generátor náhodných slov nevyspytateľný.

TECH

Čili papričky môžu ľuďom predlžovať život

Štúdia naznačuje, že červené čili znižuje úmrtnosť.


Už ste čítali?